Postřehy ze života

Resuscitace

Svět se blíží do záhuby, kvůli vládě nemáme co do huby, vraždí se i za pětikoruny a stránky se z dlouhé letargie probudily…

Musím pokračovat v psaní, i kdybych měla začít psát tajným kočičím jazykem, kterým oplývá naše chlupaté zvířátko. Zmateně přistane na klávesnici a zanechává za sebou nerozluštitelné klikyháky. Když dostane zprávu z vesmíru, otevírá nevysvětlitelným způsobem aplikace, a když se nudí, brouzdá po internetu. Blíží se konec světa, kočka se potulně usmívá pod knírem a já nemám od minulého roku žádný příspěvek!

Je na čase zmobilizovat síly, nastartovat přeživší mozkové buňky a začít pravidelně vkládat příspěvky. Třeba se bude jednat o poslední záchvěvy vývoje lidské inteligence na modré planetě. Možná se mimozemšťané umlátí smíchy, až budou promazávat internet a stahovat přístupy na bankovní účty. Nebo si dokonce Slunce omylem kýchne špatným směrem a příspěvky půjdou do křemíkového nebe. Žádné zbytečné vymýšlení, co kdyby, kdyby… vybuchly jaderné zásoby v Íránu!

Píše se rok 2012, konec Mayského kalendáře, svět se žene do záhuby pravděpodobně pomocí nějakého šamana, kterému došlo místo na vytesání nového roku na kameni. Evropská unie zakázala konec světa s důvodem, že koho bude potom peskovat za nedodržování přísných norem? Ani zdejším politikům se moc nelíbil návrh vytunelovat českou zemi do posledního haléře, když si prý necháme i na hlavu srát! Po mezigalaktické poradě se rozhodlo, že se ještě uvidí, co se vlastně stane za bordel, ale pokud se prý neponaučíme, jak se slušně chovat, zmáčknou bez milosti červené blikající tlačítko…

Pozdě, ale přece Andělé světla, začíná pomalá resuscitace stránek. Slibuji dnes čtenářům, jako Jiskrová za svobodna jasná, budu psát jako smyslů zbavená a přeju vám příjemné šimrání v koutku úst (původní text naleznete u Pionýrů)! Ještě musím naplánovat pětiletku, vlastně z hlediska roku 2012 naštěstí pouze jednoletku aneb Čest práci občani!