Postřehy ze života

Léto v novém kabátě!

Nebude věřit, ale spustili jsme novou verzi stránek! Krása, že?

Právě se topíme v záplavě bublinek – spustili jsme novou verzi stránek! Šampaňské bouchlo přesně o půlnoci na Den nezávislosti, kdy máme možnost projevit čest a úctu obtloustlým obyvatelům USA!

Můžete juchat nad úžasným designem a hromadou vychytávek! Nahoře v pravém menu naleznete lupu – cenný nástroj na hledání, co jste v záplavě internetových stránek ztratili. V menu naleznete i několik dokonalých ikonek! Modré F určitě neuhádnete, slouží na přímé spojení s metlou lidstva, ano Facebook! Barevné krabaté kolečko se dostanete do galerie Picasa a můžete slintat nad obrázky. Bílou obálkou pošlete přímo autorovi email, ale nyní netuším, kterému a poslední oranžové vysílání je RSS čtečka, aby Vám neuniklo nic nového na stránkách.

Na hlavní straně uvidíte aktuální příspěvky a nahoře v béžovém rámečku se dozvíte něco zajímavého do života. Máme i archiv, protože příspěvků přibývá a já přibývám věkem i váhou (v důchodu si budu hledat nového ideálního muže – archeologa – čím starší, tím zajímavější!).

Bez ostrého provozu přece nic nezjistíme, takže prosím o menší trpělivost – stránky jsou stále ve výstavbě, ladíme, zdokonalujeme, vychytáváme malé chybky i velké rybky!

Postupně přidáme i nějakou novou rubriku, změníme styl přidávání do rubrik, například do rubriky Prstem po mapě přibudou časem i výlety, jednoduše nechte se překvapit!

Pevně věřím, že se stránky zalíbí a nadále budete věrným čtenářem!

Vaše lehce pikantní Magráta