Postřehy ze života

Hlášení z 30. dubna

KUIZ není pozdrav od chlíva, ale Krátká úderná informační zpráva! Pro ochutnávku uvádím zápis z akce Čarodějnice ve Sportovce.

Když chlastáš nelítej :)

Poslušně hlásím, že s bezpečnostních opatření před možným upálením, jsme raději zvolili pozemní přesun do úkrytu. Úkrytem se přechodně stalo restaurační zařízení Sportovka. Košťata, vysavače a létající koberce jsme bohužel pro tento rok nechali ležet ladem v kumbále. Po incidentu v minulém roce a následném odebrání licence na létající přístroje na několik týdnů, jsem si řekla, že začnu chodit poctivě pešky.

Věta, že si objednáme jedno či dvě piva a půjdeme, se objevila jako největší lež v lidském životě. Chytli jsme nepředvídatelnou slinu a zuřivě podporovali personál výčepu. Nos to na dveřích a piš to hráběmi! A začali se řídit proti abstinenčním heslem – Střízlivý nás nedostanou!

Skóre vypitého alkoholu před odchodem vypadalo dvakrát lépe než góly v právě probíhajícím hokeji. Na lístku se objevilo asi dvacet piv, několik skleniček bílého vína, a abychom se dostali do pořádné formy i panáčky Puschkina. Cesta zpět se divoce vlnila.

Dodatečně gratulujeme přeživším čarodějnicím a Harry Poser se může jít bodnout!

Na přes rok zase AHOJ!

Konec hlášení